ArchiCAD İndir – Türkçe v21 Build 5021

ArchiCAD İndir – Türkçe v21 Build 5021

Lisans30 Gün deneme vers.
DilTürkçe
Dosya Boyutu2.3 gb
ÜreticiBimsoft
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi3 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (2.3 gb)
333 kez indirildi

Puanlama

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 puan, toplam: 0,00 puan 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

ArchiCAD İndir – Türkçe v21 Build 5021 hakkında açıklama

Mimarların kullandığı popüler çizim programlarından olan archicad ile 2d çizimlerinizi yaparken aynı zamanda 3d ortamda da yükseltmiş oluyorsunuz.

Çizim ve görselleştirme işlerinizi kolaylaştıracak ve hızlandıracak bir uygulama olan archicad’in öne çıkan özelliklerinden bazıları aşağıdaki gibi;

  • ARCHICAD’in mimariye odaklı olması, tasarım iş akışı ve işbirliği araçlarının ilk eskizden bina yaşam döngüsüne kadar ihtiyaçların tam olarak karşılanmasını garanti altına alır.
  • ARCHICAD araç kutusumimarların iş akışına göre hazırlanmıştır. Tasarım, Belgeleme ve İlave, duvar ucu ve köşe penceresi gibi özelleştirilmiş araçlara bile kolay ulaşım sağlar.
  • ARCHICAD, mimarların, pratik ihtiyaçlarından vazgeçmeden harika tasarımlarını gerçekleştirmeleri için, en başından beri mimarlar için mimarlar tarafından geliştirilmiştir.
  • GRAPHISOFT’un yenilikleri, ihtiyacınız olan yerde, ihtiyacınız olduğu zamanda istediğiniz cihazla çalışabilmenizi mümkün hale getirmek için tüm masaüstü, dizüstü ve mobil cihazlarla uyumludur.

Programın deneme sürümünü indirmek için indirme bağlantısına tıklayabilirsiniz.

333 kez indirildi