DrawPad Graphic Editor 2.30 (ücretsiz) indir

DrawPad Graphic Editor 2.30 (ücretsiz) indir

LisansSüresiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu0.65 mb
ÜreticiDrawpad inc.
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi3 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (0.65 mb)
26 kez indirildi

Puanlama

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 puan, toplam: 0,00 puan 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

Bilgisayarınızda çizim yapmak ve fotoğraflarınızı düzenlemek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir grafik tasarım uygulaması.

DrawPad Graphic Editor programı, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ve temel çizim ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabileceğiniz ücretsiz bir program. Özellikle profesyonel çizim uygulamaları için para ödemek istemeyenlerin temel işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebilmesi için hazırlanmış olan program, ücretsiz olmasına rağmen oldukça geniş seçenekler sunuyor diyebilirim.

Tüm kullanabileceğiniz araçlar programın ana ekranında yer alıyor ve aynı zamanda efektler ile katmanlar kullanarak tüm araçları çok daha detaylı bir şekilde kullanabiliyorsunuz.

DrawPad Graphic Editor’ü kullanırken direkt olarak sıfırdan yeni bir dosya hazırlayarak çizime başlayabilir veya elinizdeki hazır resim ile fotoğrafları düzenlemeye başlayabilirsiniz.

Tüm temel resim formatlarını destekleyen program, kalemşekilçizme, yazı ekleme, fırça ve silgi gibi ihtiyaç duyabileceğiniz araçların hepsini barındırıyor. Özellikle kalem ve fırçaların neredeyse her detayını ayarlamanıza imkan tanıması nedeniyle düzenlemelerinizin tam istediğiniz gibi olmasa yardımcı oluyor

26 kez indirildi