Canva ücretsiz resim düzenleme uygulaması

Canva ücretsiz resim düzenleme uygulaması

LisansSüresiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuWeb uygulaması
ÜreticiCanva
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi3 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (Web uygulaması)
31 kez indirildi

Puanlama

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 puan, toplam: 0,00 puan 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

Canva ücretsiz resim düzenleme uygulaması hakkında açıklama

Son zamanlarda en fazla dikkat çeken resim düzenleme uygulamalarından birisi olan Canva, belki haberi olmayanlar için son derece başarılı ve en güzeli kolay resim düzenleme araçlarını içeriyor.

Bilgisayarınıza bir program indirmek veya bir yazılıma dünya para vermek yerine programı bilgisayarınıza indirmenize gerek bırakmaksızın size web üzerinden tasarımlarınızı düzenlemenize ve binlerce seçenekler arasından tercih yaparak kullanmanıza olanak sağlıyor.

Bu web uygulamasının full versiyonuna erişmeniz için aylık 12 dolar gibi bir rakamı gözden çıkarmanız gerekecek.Ama servisi 7 günlük ücretsiz full versiyonuyla da kullanabilir daha sonra başka bir ücretsiz versiyon üzerinden gidebilirsiniz.

Canva uygulamasını çok beğeneceğinizden eminiz.Uygulamayı kullandıktan sonra ya da daha önce kullananların yorumlarını bekliyor olacağız.

31 kez indirildi