Morpholio Trace 2.2 IOS için çizim uygulaması indir

Morpholio Trace 2.2 IOS için çizim uygulaması indir

LisansSüresiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu8.7 MB
ÜreticiMorpholio
İşletim SistemiIOS uygulaması
Eklenme Tarihi3 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (8.7 MB)
12 kez indirildi

Puanlama

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 puan, toplam: 0,00 puan 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

Morpholio Trace 2.2 IOS için çizim uygulaması hakkında açıklama

Morpholio Trace de en kapsamlı eskiz ve vektörel çizim uygulamalarından bir tanes. Her ne kadar Adobe Ideas’a benzese de özellik olarak daha fazlasını sunuyor. Uygulamanın en öne çıkan özelliği ise son derece hızlı çalışan ve birçok fonksiyonu barındırmasına rağmen sadelikten ödün vermeyen arayüzü.

Uygulamada farklı özelliklere sahip filtreler, kalem tipleri, kalınlık ve opaklık ayarları mevcut. Ayrıca katmanlar halinde çalışabilir ve katmanlarda yapmanız gereken düzenlemeleri birkaç dokunuşla gerçekleştirebilirsiniz.

Stylus kullanmanız bu ve diğer çizim uygulamalarından maksimum verimi almanız için yapmanız gerekenlerden bir tanesi. Zorunluluk değil fakat stylus kullanmak daha hassas çizimler yapmanıza imkan sağlıyor. Uygulamada sosyal medya desteği de sunulmakta. Bu özelliği kullanarak tasarımlarınızı farklı sosyal medya platformlarında paylaşabilirsiniz.

12 kez indirildi